Men’s Sunglasses Polaroid PLD-7040-S-59PGCMU ø 59 mm
  • Fast Shipping
    Receive products in amazing time
  • Easy Returns
    Return policy that lets you shop at ease
  • Always Authentic
    We only sell 100% authentic products
  • Secure Shopping
    Your data is always protected
Category:
Description
If you like to show off the latest in fashion & complements and accessories are vital for your look, don’t miss out on Men’s Sunglasses Polaroid PLD-7040-S-59PGCMU ø 59 mm! Show off the best brands of sunglasses.
  • Type: Men’s Sunglasses
  • Protection: Protect against 100% of the UV rays (UV400)
  • Gender: Men
  • Lens material: Polycarbonate
  • Colour:
    • Yellow
    • Black
  • Material: Plastic
  • Includes: Includes brand case or cover
  • Bridge: 14 mm
  • Legs: 140 mm
  • Lenses: ø 59 mm
0.0/5
0 reviews
0
There are no reviews yet.
Be the first to review “Men’s Sunglasses Polaroid PLD-7040-S-59PGCMU ø 59 mm”